LOGOMARRONE SFONDO trasparente100200

Українська парафія в Римі

KATEDRALJNYJ HRAM

Святих мучеників Сергія і Вакха та Жировицької ікони Пресвятої Богородиці

Жировицька Богородиця

Неділя 35-та по Зісланні Святого Духа

Цього року у 35-ту неділю по Зісланні Святого Духа береться читання Апостола і Євангелія з неділі 31-ої по Зісланні Святого Духа

Апостол: 1 Тм 280 зач.; 1, 15-17. Євангеліє: Лк. 93 зач.; 18, 35-43

В той час, як наближався Ісус до Єрихону, один сліпий сидів край дороги і просив милостині. Почувши, що народ іде мимо, він спитався, що б воно могло бути. Йому сказали, що то Ісус Назарянин проходить. Він став голосно кричати: Ісусе, сину Давидів, змилуйся надо мною! А ті, що йшли попереду, зупиняли його, щоб замовчав, та він ще дужче кричав: Сину Давидів, змилуйсь надо мною! Ісус зупинився і велів привести його до себе. Коли той наблизився до нього, спитав: Що хочеш, щоб я зробив тобі? – Господи, сказав той, щоб я прозрів! Ісус сказав до нього: Прозри! Віра твоя спасла тебе. І вмить прозрів той і пішов за Ісусом, славлячи Бога. Ввесь народ, бачачи це, воздав хвалу Богові.

Від Луки 18, 35-43.

Проповідь Блаженнішого Святослава в 31-шу неділю по Зісланні Святого Духа. 7 лютого 2021 року

Слово Митрополита і Архиєпископа Ігора Возняка на тридцять першу неділю після Зіслання Святого Духа

Зцілення сліпого (Лк 18:35 - 43). Біблійний коментар

Що надає звучання нашому голосові, зверненому до Бога?

Перший я. Пояснення Апостола на 31-шу неділю по Зісланні Святого Духа

Оздоровлення сліпого з Єрихону. Проповідь Жана Корбона на 31-шу неділю по Зісланні Святого Духа

Царство Боже – царство Божої милості

Що ти хочеш? - а хіба не ясно?

Ісусе, Сину Давида, змилуйся наді мною… Неділя 31-ша по Зісланні Святого Духа

Господи, … щоб я прозрів. Неділя 31-ша по Зісланні Святого Духа

Більше матеріалів з архіву НовинСтатей та Життя парафії

ugcc

Українська греко-католицька Церква

ugcc

Апостольський екзархат в Італії

ugcc

Українська парафія в Римі