LOGOMARRONE SFONDO trasparente100200

Українська парафія в Римі

KATEDRALJNYJ HRAM

Святих мучеників Сергія і Вакха та Жировицької ікони Пресвятої Богородиці

Жировицька Богородиця

Неділя 22-га по Зісланні Святого Духа

Євангеліє 22-ої Неділі по Зісланні Святого Духа

Сказав Господь притчу оцю: Був один багатий чоловік, що одягавсь у кармазин та вісон і бенкетував щодня розкішно. Убогий же якийсь, на ім’я Лазар, лежав у нього при воротах, увесь у струпах; він бажав насититися тим, що падало в багатого зо столу, і пси приходили і лизали його рани.

Та сталося: помер убогий, і ангели понесли його на лоно Авраама. Помер також багатий, і його поховали. В аді, терплячи тяжкі муки, він підвів очі і побачив здалека Авраама та Лазаря на його лоні, і закричав уголос: «Отче Аврааме, змилуйся надо мною, пошли Лазаря, нехай умочить у воду кінець пальця і прохолодить язик мій, бо я мучусь у цім полум’ї!». Авраам же промовив: «Згадай, мій сину, що ти одержав твої блага за життя свого, так само, як і Лазар свої лиха. Отже, тепер він тішиться тут, а ти мучишся. А крім того всього, між нами і вами вирита велика пропасть, і ті, що хотіли б перейти звідси до вас, не можуть, ані звідти до нас не переходять».

Сказав багатий: «Отче, благаю тебе, пошли його в дім батька мого; я маю п’ять братів, нехай він їм скаже, щоб і вони не прийшли на це місце муки». Авраам мовив: «Мають Мойсея і пророків; нехай їх слухають». Той відповів: «Ні, отче Аврааме, але, коли до них прийде хто з мертвих, вони покаються». Авраам відізвався до нього: «Як вони не слухають Мойсея і пророків, то хоча б хто і з мертвих воскрес, - не повірять».

Від Луки 16,19-31

Неділя 22-а після Зіслання Святого Духа. Біблійний коментар

Проповідь Блаженнішого Святослава у 22-гу неділю після Зіслання Святого Духа (аудіо). 8 листопада 2020 року

Слово Митрополита і Архиєпископа Ігора Возьняка на двадцять друга неділю після Зіслання Святого Духа

Роздуми владики Венедикта над Євангелієм та Апостолом Неділі 22-ї по П’ятдесятниці

Притча про багача і Лазаря. Проповідь Жана Корбона на 22-гу неділю по Зісланні Святого Духа

Коментар Апостола на Неділю 22-у по Зісланні Святого Духа

Єдність з Христом чи зовнішня приналежність до Нього? Пояснення Апостола на Неділю 22-у по Зісланні Святого Духа

Байдужість і спасіння

Долаєш між нами велику пропасть

Ми бачимо потребуючих, чи багатих?

Багатство видиме і невидиме

Забезпечити життя – благородна думка чи ні?

І станеться, що один буде тішитися, а інший мучитися

Не допустити, щоб очі були засліплені і вуха закриті до потреби ближніх

Роздуми над недільним Євангелієм. 22-га неділя по Зісланні Святого Духа (аудіо)

Поглянути, щоб зустрітись. Зустрітись, щоб спасти один одного…

Більше матеріалів з архіву НовинСтатей та Життя парафії

ugcc

Українська греко-католицька Церква

ugcc

Апостольський екзархат в Італії

ugcc

Українська парафія в Римі