Неділя перед Богоявленням

Євангеліє Неділі перед Богоявленням

Початок Євангелія Ісуса Христа, Сина Божого. Як написано в пророка Ісаї: Ось я посилаю мого посланця перед тобою, який приготує тобі дорогу. Голос вопіющого в пустині: Готуйте дорогу Господеві, вирівняйте стежки його, Так виступив Йоан, христивши в пустині та проповідуючи хрищення покаяння на прощення гріхів. І виходили до нього вся країна юдейська та всі мешканці Єрусалиму, христились від нього в ріці Йордані і визнавали гріхи свої. Йоан був одягнений в одежу з верблюжого волосу, носив ремінний пояс на бедрах і їв сарану й дикий мед. Він проповідував, кажучи: Слідом за мною ійде сильніший від мене, якому я недостойний, нахилившись, розв’язати ремінця його сандалів. Я вас христив водою, а він христитиме Духом Святим.

Від Марка 1,1-8

Неділя перед Богоявленням (Мк 1, 1 - 8) - Проповідь Йоана Хрестителя. Біблійний коментар

Коментар Апостола на Неділю перед Богоявленням

Добра борня і збережена віра в очікуванні появи Господа. Пояснення Апостола на Неділю перед Богоявленням

Проповідь Блаженнішого Святослава у неділю перед Богоявленням. 17 січня 2021 року

Вірність, добра борня і ливна жертва. Пояснення Апостола на Неділю перед Богоявленням

Ось я посилаю мого посланця. Проповідь Жана Корбона на Неділю перед Богоявленням

Початок Євангелії. Проповідь Жана Корбона на Неділю перед Богоявленням

Покаяння на відпущення гріхів

Готуймо і ми дорогу Господню

Покайтесь, бо наблизилося Небесне Царство

Роздуми над тропарем передсвяття Богоявлення

Струї Йорданові і нашого життя. Роздуми над кондаком передсвяття Богоявлення

Владика Діонісій Ляхович: «Вода символізує смерть старої людини». 18 січня 2016 року

Свячена вода і поспіх, віра і магічні вірування

Чому і для чого Церква освячує воду? (відео)

Надрукувати